Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stary Sokołów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Wyszyna Fałkowska(Stary Sokołów + 11 km)

265 000 zł2 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w Wyszynie Fałkowskiej, gm. Ruda Maleniecka, powiat konecki. Działka zabudowana i częściowo zagospodarowana: - domem drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy(Stary Sokołów + 16 km)

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zielona Góra

Niekłań Mały(Stary Sokołów + 23 km)

60 000 zł2 080 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o nr 629/1 w miejscowości Niekłań Mały , gmina Stąporków, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miedzierza

Miedzierza(Stary Sokołów + 10 km)

299 640 zł4 994 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana Miedzierza | gmina Smyków | powiat konecki Powierzchnia: 4 994 m Wymiary: ok. 36 m szerokości ok. 142 m długości Numer działki: 378/1 Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Adamów

Adamów(Stary Sokołów + 13 km)

199 000 zł9 286 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przybyszowy

Przybyszowy(Stary Sokołów + 6 km)

63 000 zł1 434 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Niedźwiedź

Niedźwiedź(Stary Sokołów + 23 km)

270 000 zł8 100 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 8100 m2. Położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Strawczyn. To kameralna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zakrzów

Zakrzów(Stary Sokołów + 16 km)

42 500 zł711 m² 59,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 711m2 każda, położone w miejscowości Zakrzów( gmina Białaczów). Działki znajdują się w spokojnej okolicy, blisko lasu, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedle

Jedle(Stary Sokołów + 25 km)

150 000 zł3 661 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 3 661 , zlokalizowana w miejscowości Jedle, gm. Łopuszno. Dojazd do działki drogą asfaltową, wojewódzką, a następnie gminną (nieurządzoną). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Małachów

Małachów(Stary Sokołów + 12 km)

120 000 zł1 242 m² 96,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki położonej w m. Małachów, jest to spokojna zielona okolica otoczona lasami. Idealne miejsce na rekreację, na długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Stary Sokołów

Stary Sokołów,świętokrzyskie

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśno-rolna nr 1914 o pow. 1500m2 w Starym Sokołowie, gm. Końskie, pow. konecki (kielce - 50km) - Identyfikator działki - 260503_5.0043.1914 - Dla działki brak planu zagospodarowania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij